איך תשפרו את הסיכויים למכירת דירתכם הריקה

בעזרת סטייג'ינג.

אבל מה זה בכלל ואיך זה קשור לעיצוב פנים?

ובכן, בין אם מדובר בדירה להשקעה שהגיע זמנה להימכר ובין אם זו דירה שהתקבלה בירושה ופונתה מתכולתה - לא פעם מתעורר הצורך במכירה של דירה ריקה.

 

מה רוצה הקונה?
קונה המחפש דירה יבחן בתחילה את הסביבה והשכונה, הפעילות המוצעת לילדים (אלו שיש או שבדרך...), גני ילדים ובתי ספר, את הקרבה למרכזי קניות ושירותים, את הגישה לעורקי תחבורה, כמה שקט ואיכות חיים יש בסביבה וישנם, כמובן, שיקולים נוספים. לאחר שנחה דעתו מכל אלה, הקונה יבקר בדירה המוצעת למכירה. הוא בוודאי מצפה למצוא דירה מתוחזקת, צבועה ונקייה. כמובן, שמצבה הטכני צריך להיות תקין ובכלל זה ריצוף וחיפוי, כלים סניטריים,  תריסים, חלונות, דלתות, מטבח וכיוצא באלו.

 

אבל יש בעיה ...
גם בהינתן כל אלה, עדיין יהיו לא מעט קונים שיחושו אי נוחות מהדירה שיראו, ותהא הדירה מתוחזקת ככל שתהא. הדירה לא עשתה את הרושם הדרוש והקונים העדיפו לראות עוד דירות למכירה לפני שיקבלו החלטה גורלית וחשובה.
הזמן עובר, והמוכר, שהשקיע לא מעט בשיפור מראה הדירה ובתחזוקתה, מתחיל לגלות סימני ייאוש. קונים מגיעים לראות את הדירה אבל לא חוזרים. לאט לאט מתחיל מחיר הדירה לרדת, ואם עובר זמן רב מדי, ירידת המחיר וההפסד הכספי הופכים למשמעותיים.

 

הבנת הבעיה
מה גרם לקונה לתת לדירה דירוג נמוך ? מה היה "לא שלם" בדירה בה ביקר. הרי משהו היה חסר שם ומנע ממנו לקבל את ההחלטה.
המשהו הזה הוא ההבדל בין דירה מרוהטת לדירה ריקה. זהו ההבדל בין דירה שנראית מלאת חיים ומזמינה, לבין דירה העומדת שוממת, ריקה ומשעממת.
ההבדל הזה משפיע באופן דרמטי על הרושם שדירה יוצרת על רוכש פוטנציאלי.

כדי להעצים את הרושם החיובי מהדירה ולקצר את התהליך שהקונה עובר עד לקבלת ההחלטה, יש הגיון רב לרהט דירה ריקה העומדת למכירה, רק לצורך מכירתה.
אך לא רק עצם הריהוט הוא שייתן את הרושם הרצוי. הדירה צריכה להיראות מעוצבת, מושקעת, יפה ומלאת חיים. צריכה להיות מאירה, ולתת לקונה את התחושה של בית. שירגיש שזה בדיוק מה שהוא חיפש.

אין בהכרח מדובר בהוצאה גדולה, והיא כמעט תמיד משתלמת לעומת האפשרות של הורדה אפשרית במחיר של דירה שממתינה זמן רב להימכר.

 

 

 

אז מה עושים?
איך מרהטים ומעצבים את הדירה מבלי להגדיל את ההוצאות באופן משמעותי ובכל זאת הופכים את הדירה לאטרקטיבית יותר?
פה נכנס לתמונה איש או אשת מקצוע שזו מומחיותם.
כאן אני יכולה לסי
יע לכם להביא לשינוי מהותי ומשמעותי שיהפוך את הדירה הריקה והשוממת לדירה מעניינת, יפה ונעימה. התוצאה תתן לכם דירה שקונה פוטנציאלי המבקר בה בהחלט ישאיר אותה ברשימת הדירות איתן ירצה להמשיך את תהליך הקנייה.

 

אם אתם מתלבטים או זקוקים לייעוץ בנושא סטייג'ינג, אל תהססו​ :

 ​כשניפגש - אוכל כבר לתת לכם טיפים נוספים לגבי סטייג'ינג.

 

 

בהצלחה !!!

 

 

ואם עוד אין לכם, קבלו במתנה את מדריך 10 השלבים לתכנון המטבח החדש שלכם: 
 להורדת המדריך כעת 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Please reload